İZ-KA SOLAR ENERJİ ; 2015 yılında Fotovoltaik (Güneş Enerjisinden Elektrik Üretimi) ve rüzgar enerjisi sektöründe, kurulum ve ürün tedariği yapma amacıyla kurulmuştur. Alanında uzmanlaşmış kadrosu ile kurulduğundan bu yana birçok projeyi başarıyla gerçekleştirmiş ve en mükemmele ulaşma adına kendini sürekli yenileyerek yoluna devam etmektedir.

Biz Kimiz ? Bugüne Nasıl Ulaştık ?

İnternet sitemizi https://www.izkasolar.com 2015 yılının Temmuz  ayında bilfiil yayına aldık ve internet üzerinden satışlarımıza başladık. Firmamızın kurulduğu tarihte sadece kurucumuz  İzzettin KARAKAŞ olmasına rağmen, bugün profesyonel bir ekip ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Şirketimiz bugüne ulaşana kadar, büyümesini hem satış rakamlarıyla hem de ekip üyeleri ile birlikte ortaya koymuştur.

Müşterilerimiz En Çok Hangi Ürünleri Tercih Ediyor;

Müşterilerimiz özellikle jelli akü ve panel ürünlerini başta olmak üzere; Jelli Akü ve Panel Çeşitlerini sitemizden temin ediyorlar. Diğer ürün kategorilerimiz de, ismi geçen ürünleri kadar tercih edilmekte olup, her geçen gün ürün gamımızı müşterilerimizin talepleri doğrultusunda geliştirmekteyiz.

Özel İndirimler ve Ücretsiz Kargo Seçenekleri

Firmamız aynı zamanda alanında en önemli ihalelere de katılmaktadır. Bu nedenle de, şirketiniz ya da kurumunuz için gerçekleştireceğiniz ihalelere yönelik uygun fiyat alternatiflerimizden yararlanabilirsiniz. Bunun için sadece bizim ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ayrıca, özel günlerde ya da farklı durumlarda da benzersiz indirimlerimiz ve kampanyalarımız olabilmektedir. Örneğin; havale indirimi, çeşitli taksit imkanları, ücretsiz kargo, kapıda ödeme. İnternet sitemizin çeşitli sayfalarında görebileceğiniz bu indirimleri ve kampanyaları düzenli olarak takip etmek isterseniz, bizleri sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla takip etmenizi de tavsiye ederiz.

Şeffaf İşletme Yapısı ve Hızlı Çözümler;

Firmamızın en hassas olduğu konuların başında şeffaflık ilkesi yer almaktadır. Bunun nedeni ise, şeffaf bir işletmenin müşterilerine karşı her konuda dürüst olmasıdır. Bu ilkemiz sayesinde de, müşterilerimiz ile sıkı ve güçlü bir iletişime sahip olabiliyoruz.

Sürekli olarak ürün bilgilerimizi ve fiyatlarını güncel tutarak, müşterilerimizin asla fiyat farkı ya da yanlış ürün bilgileri gibi tatsız durumlar ile karşılaşmasını istemiyoruz. Bu nedenle de, internet sitemizde yer alan ürün bilgilerini itinayla hazırlayarak, değerli müşterilerimizin ilgisine sunuyoruz.

Bizi tercih eden ve bize güvenen müşterilerimizin düşünceleri de bizim için her zaman önemli olmuştur. Her daim firmamızdan alışveriş yapan müşterilerimizin siparişlerinden keyif almalarını amaçladığımızdan dolayı, tüm çağrı taleplerine en hızlı şekilde yanıt vermekteyiz. Bir ürünümüz hakkında aklınızda soru işareti mi oluştu? Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu konuda kesinlikle çekinmemelisiniz çünkü belirttiğimiz gibi en büyük hedefimiz, her zaman %100 gerçek müşteri memnuniyetidir.

İşte bu hedefimiz sayesinde de her geçen gün büyümemizi sürdürüyoruz ve daha fazla mutlu müşteriye sahip olabiliyoruz.

Firma ve İletişim Bilgilerimiz;

izkaSolar Büro Malzemeleri Dış. Tic. Ltd. Şti.

YENİKÖY MAH. KARACADAĞ BLV. HACI SÜLEYMAN AYDIN C
BLOK NO: 93  BAĞLAR/ DİYARBAKIR

Vergi Dairesi : GÖKALP

Tüm soru ve önerileriniz için bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız;

Tel & WhatsApp : +90 553 568 41 94

Neden İzkaSolar?

İzkaSolar olarak firmamızın en hassas olduğu konuların başında şeffaflık ilkesi yer almaktadır. Bunun nedeni ise, şeffaf bir işletmenin müşterilerine karşı her konuda dürüst olmasıdır. Bu ilkemiz sayesinde de, müşterilerimiz ile sıkı ve güçlü bir iletişime sahip olabiliyoruz. Sürekli olarak ürün bilgilerimizi ve fiyatlarını güncel tutarak, müşterilerimizin asla fiyat farkı ya da yanlış ürün bilgileri gibi tatsız durumlar ile karşılaşmasını istemiyoruz. Bu nedenle de, internet sitemizde yer alan ürün bilgilerini itinayla hazırlayarak, değerli müşterilerimizin ilgisine sunuyoruz. Bizi tercih eden ve bize güvenen müşterilerimizin düşünceleri de bizim için her zaman önemli olmuştur. Her daim firmamızdan alışveriş yapan müşterilerimizin siparişlerinden keyif almalarını amaçladığımızdan dolayı, tüm çağrı taleplerine en hızlı şekilde yanıt vermekteyiz. Bir ürünümüz hakkında aklınızda bir soru işareti mi oluştu? Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu konuda kesinlikle çekinmemelisiniz çünkü belirttiğimiz gibi en büyük hedefimiz, her zaman %100 gerçek müşteri memnuniyetidir. İşte bu hedefimiz sayesinde de her geçen gün büyümemizi sürdürüyoruz ve daha fazla mutlu müşteriye sahip olabiliyoruz. Web sitemizden akulerpanel gibi bir çok geniş ürün yelpazesinde alışveriş alabilirsiniz. 500 $ (ABD Dolar) üzeri Ücretsiz Kargo imkanı sunar